Biuro rachunkowe Kielce

Biuro Pakto – Internetowe biuro rachunkowe w Kielcach

Biuro rachunkowe Kielce
Biuro rachunkowe w Kielcach – Biuro Pakto

Jeśli jesteś przedsiębiorcą to serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego Biuro Pakto – mieszczącego się w Kielcach. Link do strony znajdziesz tutaj: Biuro rachunkowe Kielce

Oferuję usługi księgowe dla klientów z całej Polski, nie ważne czy jesteś z Kielc czy z innego miasta – napisz do mnie a przedstawię Ci konkretną ofertę. Jeśli chcesz sprawdzić szczegółową ofertę to zapraszam Cię na moją stronę internetową, do której znajdziesz link powyżej – wszelkie ceny i zakres obsługi ustalany jest indywidualnie dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Ewelina Dulęba: ewelina@biuropakto.pl (wyślij zapytanie o wycenę obsługi dla Twojej firmy)

Tel.: 512-859-697

Pakto – portal rachunkowyBiuro rachunkowe Kielce

Pakot.pl to serwis oferujący darmowe porady w formie wpisów dla przedsiębiorców i księgowych.

Znajdziesz tutaj porady z zakresu:

  • prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek,
  • prawa pracy,
  • podatków PIT, VAT, CIT, PCC, akcyza,
  • źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie w moim serwisie NAPISZ DO MNIE korzystając z zakładki KONTAKT – odpowiem na Twoje pytanie jak najszybciej.


księgowość KielcePorady z zakresu prawa pracy

Prawo pracy w chwili obecnej jest nowelizowane – wiąże się to z wieloma ważnymi zmianami zarówno dla przedsiębiorców jak i dla księgowych. W moich artykułach bardzo często skupiam się właśnie na aktualizacji przepisów z zakresu prawa pracy, które znajdziesz na moim BLOGU.

Poruszam tam także kwestie związane z:

  • rozliczeniami rocznymi,
  • podatkiem dochodowym,
  • ubezpieczeniami ZUS,
  • podatkiem Vat i akcyzą.

Wszystko to uporządkowane w oddzielnych kategoriach, napisane prostym i zrozumiałym językiem.


Na bieżąco z aktualizacjami
Biuro rachunkowe w Kielcach

 

Na swoim portalu skupiam się głownie na nowelizacjach, które wchodzą w życie w 2017 roku – bardzo często we wpisach pojawiają się nie tylko opisane zmiany w przepisach ale także podaję przykłady – to ważne dla każdego przedsiębiorcy.

Jeśli chcesz być z każdą ważną zmianą na bieżąco polub moją stronę facebooku – tam ukazują się wszystkie aktualności z bloga.

Zapraszam do śledzenie mojego serwisu, zadawania pytań i oceny wiedzy, którą dla was przygotowałam.


Biuro rachunkowe Kielce

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Kielc i interesuje Cię biuro rachunkowe w Kielcach to z chęcią doradzę Ci na co dokładnie zwrócić uwagę przy wyborze takiego biura. Sama w chwili obecnej skupiam się wyłącznie na darmowych poradach dla przedsiębiorców i księgowych z całej Polski, również z Kielc.

Biuro rachunkowe online – coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców

Jeśli rozważasz biuro rachunkowe online to na moim blogu także znajdziesz informacje dotyczące wyboru właściwego biura działającego przez internet – znajdziesz tam cennik, porównanie kilku firm i moje najlepsze typy.