Biuro rachunkowe online

 biuro rachunkowe online ranking Biuro rachunkowe online ranking – jakie biuro wybrać

Od 1 stycznia 2017 roku przepisy w prawie podatkowym zmieniły się drastycznie i zmieniają się nadal. Dotychczas wielu przedsiębiorców, szczególnie mikro, zajmowało się prowadzeniem swojej księgowości samodzielnie bądź zlecali tę czynność zaprzyjaźnionej osobie, która znała się na przepisach w takim stopniu, który ułatwiał prowadzanie uproszczonej księgowości. Zmiany jakie już obowiązują zmusiły przedsiębiorców (szczególnie uczciwych podatników) do poszukiwania biur rachunkowych godnych zaufania, rzetelnych, którym będą mogli powierzyć swoje interesy. Odpowiedzialność jaka spoczywa na księgowych doprowadziła do zwiększenia cen za oferowane usługi. Pojawia się fundamentalne pytanie jakie biuro wybrać? Wybór nie jest łatwy tym bardziej, że biur rachunkowych jest naprawdę sporo – nie każde biuro jednak jest odpowiednie dla przedsiębiorcy dla którego ważny jest profesjonalizm i bezproblemowy kontakt ze swoją księgową. W większości biur mały i średni przedsiębiorca traktowany jest po macoszemu przez co często pojawia się wiele niedomówień. Jakie biuro zatem wybrać?

Wybór złego biura rachunkowego = częstsze kontrole podatkowebiuro rachunkowe przez internet

Przedsiębiorca powinien szukać biura rachunkowego, które sprosta jego oczekiwaniom i jednocześnie będzie traktowany w sposób INDYWIDUALNY – tylko takie podejście pozwoli na podejmowanie działań, które nie będą narażone na kontrolę podatkową. A to bardzo ważne!

Przedsiębiorca, który wybierze sprawdzone biuro rachunkowe będzie mógł spać spokojnie bo o sprawy podatkowe zadba właśnie wybrane biuro.

Biuro rachunkowe online – dlaczego to korzystny wybór dla przedsiębiorcy?

Biuro księgowe online cieszy się coraz większym zainteresowaniem – to wszystko dlatego, że przedsiębiorca oszczędza swój cenny czas, gdyż nie musi nigdzie wyjeżdżać by dostarczyć dokumenty czy odebrać wyniki finansowe jeżeli takich potrzebuje. Biuro rachunkowe online zapewnia możliwość przesyłania dokumentów za pośrednictwem kuriera, poczty bądź – najwygodniejsza opcja to online.

internetowe biuro rachunkoweCo zyskuje przedsiębiorca korzystając z biura rachunkowego online:

 1. Brak barier terytorialnychczyli możesz zlecić prowadzenie spraw swojej firmy najlepszemu podmiotowi (biuro rachunkowe) niezależnie od miejscowości w której ono się znajduje. Nie musisz ograniczać się do biura rachunkowego, które masz “pod ręką” a na które Twoi znajomi narzekają bo: nie mogą się dodzwonić, nie mogą się doprosić o podsumowanie przychodów, otrzymują info o wysokości podatków na ostatnią chwilę!
 2. Elektroniczna i zarazem szybka wymiana dokumentów – obsługa na miarę XXI wieku!
 3. Komfort i wygoda przez internet
 4. Księgowość online często oferuje wiele przydatnych aplikacji takich jak m.ni. program do wystawiania faktur, CRM, system magazynowy – czyli wszystko w jednym miejscu za jedną cenę!

Przedsiębiorco masz wybór – wybierz właściwie bez problemów dla swojego biznesu!!!

Przedsiębiorca powinien sam zdecydować czy ceni sobie INNOWACYJNE rozwiązania i wybierze biuro rachunkowe online a czy woli tradycyjne biura rachunkowe do których będzie musiał jeździć i każdego miesiąca dowozić dokumenty – nawet kilkakrotnie – bo jak wiadomo dziś wydaje mu się, że ma komplet a za dwa dni kontrahent dosyła fakturę za kolejne trzy dni dostaje korektę etc…

Biuro rachunkowe online BiuroPakto.pl

Przedsiębiorco jeśli szukasz biura rachunkowego online, które oferuje znacznie więcej niż wszystkie to zapraszam do kontaktu na Biuro Rachunkowe Kielce.

Już teraz przybliżę Ci moje ofertę:

Obsługujemy firmy:

 • jednoosobowe działalności gospodarcze
 • spółki cywilne,
 • spółki partnerskie,
 • spółki komandytowe,
 • spółki z o.o..

Obsługujemy przedsiębiorców kompleksowo :

 • prowadzimy księgowość Twojej firmy od A do Z
 • reprezentujemy Cię przed US i ZUS,
 • reprezentujemy Cię w przypadku kontroli,
 • archiwizujemy dokumenty,
 • wszelkie raport, deklaracje i rozliczenia składamy za Ciebie w odpowiednich urzędach.

Biuro rachunkowe online cennik internetowe biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe online cennik – to bardzo częste zapytanie wśród przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć jakich cen mogą spodziewać się w sieci. Jak się okazuje wszystko uzależnione jest głównie od ilości dokumentów i rodzaju działalności – czy jest to osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą a cze zatrudniająca pracowników – w tym ostatnim przypadku brana jest pod uwaga ilość zatrudnionych osób.

Biuro księgowe online – przykładowy cennik

Poniżej prezentuję przykładowy cennik usług biura rachunkowego online.

 • Księga przychodów i rozchodów: 160,00 zł netto przy ilości dokumentów  nie przekraczających 30 sztuk na miesiąc,
 • Ewidencja przychodów: 130,00 zł netto przy ilości dokumentów  nie przekraczających 30 sztuk na miesiąc,
 • Karta podatkowa: 90,00 zł netto przy ilości dokumentów  nie przekraczających 30 sztuk na miesiąc,
 • Księgi handlowe: 800,00 zł netto przy ilości dokumentów  nie przekraczających 20 sztuk na miesiąc.

Obsługa kadrowo-płacowa to około 30, 00 zł netto za jednego pracownika.

Skontaktuj się ze mną a dostaniesz 1 miesiąc księgowości ZA DARMO

Biuro rachunkowe online

Biuro rachunkowe online opinie

Biuro księgowe online cieszy się wśród wielu przedsiębiorców bardzo pozytywnymi opiniami. Większość z nich zadowolenie z korzystania z usług biur rachunkowych online zawdzięcza:

 • niższym cenom,
 • wygodzie przesyłania dokumentów,
 • oszczędności czasu, którego nie muszą już tracić na dojazdy,
 • indywidualnemu podejściu do klienta.

Z opinii przedsiębiorców udzielających się w mediach społecznościowych i na forach wynika, że Ci którzy przenieśli sprawy swoich firm ze stacjonarnych biur rachunkowych do biur rachunkowych online nigdy już nie wrócili do pierwszego wyboru, głównie ze względu na wygodę i oszczędność czasu, którą inwestują na rzecz swoich firm.

Szukasz biura rachunkowego???

Zapytaj o ofertę – to nic Cię nie kosztuje

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.