Co wrzucić w koszty działalności gospodarczej

Przedsiębiorco Twoje podatki z każdego 10 000 złotych to aż 3700 złotych!

Tyle podatku VAT (przy założeniu 23% -owa stawka) i podatku dochodowego (przy założeniu 18% od dochodu) co miesiąc odprowadzasz do urzędu skarbowego. Doliczając do tego składki ZUS to jest dodatkowy miesięczny koszt około 1100 złotych co daje kwotę około 4800 złotych w przypadku wypracowania około 10 000 złotych!

Podsumowując z 10 000 złotych zostaje Ci się zaledwie 5200 złotych – czy nie uważasz, że jest to ZA MAŁO???

Optymalizacja podatkowa

Stosując w pełni uczciwą i legalną optymalizację podatkową jesteś w stanie co miesiąc płacić znacznie niższe podatki – wszystko to za sprawą właściwie wybranych:

  • kodów PKD Twojej działalności,
  • formy opodatkowania Twojej działalności,
  • formy wpłaty zaliczki na podatek dochodowy,

Czy wiesz, że co drugi przedsiębiorca nie księguje wszystkich możliwych kosztów?

Z mojego doświadczenia wynika, że aż co drugi z przedsiębiorców nie księguje wszystkich możliwych kosztów, które ponosi w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. DLA CIEBIE oznacza to, że prawdopodobnie Ty także w ostatnim czasie zapłaciłeś ZA DUŻY PODATEK do US – wszystko przez to, że  nie zaksięgowałeś wszystkich możliwych kosztów.

Chcesz poznać 10 nietypowych kosztów, które możesz wrzucić w działalność gospodarczą?

Podaj mi maila na którego przesłać Ci materiały WIDEO.

Sprawdź pierwszy materiał WIDEO

Czy wiesz, że możesz w ogóle nie płacić VAT?

Wiele przedsiębiorców nie zdaje sobie z tego sprawy. Oczywiście są przepisy, które regulują to kto może a kto nie może czynnym podatnikiem podatku VAT ale w większości jednoosobowych działalności gospodarczych możesz nie płacić VAT-u. Zapytaj o to Twoja księgową lub mnie w komentarzu podaj profil Twojej działalności – z chęcią doradzę Ci czy w Twoim przypadku jest to możliwe i czy będzie Ci się to opłacać.

Chcesz płacić niższe podatki – sprawdź 10 kosztów, którymi zmniejszysz podatek?

Jeśli chcesz poznać kolejne 9 sposobów na zwiekszenie kosztów i płacenie niższych podatków to koniecznie podaj mi TERAZ maila, na którego wysłać Ci kolejne WIDEO na ten temat.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

*Kolejne WIDEO dotyczy znacznie szerszego grona przedsiębiorców, tak więc z pewnością dowiesz się czegoś wartościowego dla Ciebie.