W dzisiejszym artykule chciałabym zaprezentować swoje flagowe szkolenie z zakresu VAT jaki jest kurs Vat: akademia Treningowa VAT  

i pod artykułem zebrać opinie osób, które skorzystałem z tego szkolenia. Tak więc na samym wstępie mam do Ciebie prośbę, jeśli już jesteś uczestnikiem mojego szkolenia z VAT lub dopiero zamierzasz z niego skorzystać to pamiętaj, aby powrócić do tego artykułu i zostawić pod nim swoją opinię.

 

Kurs VAT Akademia Treningowa VAT

Szkolenie odbywa się w 100% online na specjalnej platformie, do której dostajesz natychmiastowy dostęp po zakupieniu szkolenia. W skład szkolenia wchodzi: 

  • Ponad 500 minut materiałów wideo  w 7 obszernych modułach
  • Ponad 110 PDF-ów do pobrania
  • Sesje QandA 
  • Egzamin certyfikacyjny

Po zakupie otrzymujesz dostęp na pełne 4 miesiące. W takim czasie jesteś w stanie bez najmniejszych problemów przejść cały kurs i utrwalić go w swojej głowie. 

To ogromna przewaga nad kursem stacjonarnym – korzystając z mojego kursu Vat online masz ciągły dostęp do materiałów wideo i PDF – dzięki czemu skuteczność takiego szkolenia z VAT jest kilkukrotnie lepsza niż w przypadku szkolenia stacjonarnego gdzie w ciągu 1-2 dni jesteś zasypany ogromem wiedzy z czego zapamiętujesz ok 25% przekazanych informacji. 

 

Sprawdź szczegółową ofertę na stronie: Kurs VAT Akademia Treningowa VAT https://ewelinaduleba.pl/product/vat/ 

 

Na stronie oferty możesz założyć 2 dniowe bezpłatne konto 

z dostęp do mojego Kursu VAT Akademia Treningowa VAT

 

Prezentacja WIDEO kursu Akademia Treningowa VAT:

 

Oferta specjalna – abonamentowy 30 dniowy dostęp

 

Kilka miesięcy po starcie szkolenia postanowiliśmy wraz z zespołem wdrożyć nową opcję dostępu do szkolenia. Od tamtej pory, można skorzystać także z 30 dniowego dostępu do szkolenia, który automatycznie przedłuża się co 30 dni. Ważne jest to, że w każdej chwili użytkownik, może zrezygnować z dostępu do kursu w tym celu należy w menu “konto” – “Historia płatności” anulować dostęp do szkolenia abonamentowego. 

Po takim anulowaniu dostępu zachowasz dostęp do szkolenia na 39 dni od daty ostatniej płatności po czym kurs sam wyłączy się w Twoim panelu.

Sprawdź szczegóły dostępu abonamentowego: https://ewelinaduleba.pl/product/akademia-treningowa-vat-dostep-abonamentowy/

 

Kurs VAT Akademia Treningowa VAT opinie

Podsumowując, osoby które jeszcze nie skorzystały z mojego kursu Vat zachęcam do sprawdzenia oferty i założenia 2 dniowego bezpłatnego konta na stronie z ofertą (link na początku artykułu), a osoby, które już skorzystały do pozostawienia poniżej tego artykułu swojej opinii o kursie VAT w formie komentarza.

 

Opinie na temat kursów na FB:

https://www.facebook.com/pg/paktopl/reviews/?ref=page_internal

 

Polub nas i bądź na bieżąco z naszym doradztwem

6 KOMENTARZE

  1. Polecam – świetny kurs z VAT – Pani Ewelina prowadząca daje naprawdę bardzo dużo motywacji i pozytywnej energii – czekam na kolejne kursy 🙂

  2. Przerabiam własnie kurs Vat Pani Eweliny Dulęba i polecam w 100% – bardzo dużo wiedzy w PDF ale najlepsze jest to, że jest bardzo fajnie wszystko omówione w formie wideo – Pani Ewelino ma Pani dar przekazywania wiedzy 😀
    Pozdrawiam i Polecam 😀

  3. Pracuję jako początkująca księgowa i to szkolenie mi bardzo pomogło w pracy – bardzo duża dawka praktycznej wiedzy opartej na przykładach z życia, które spotyka się “codziennie” w księgowości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here