Cześć!!!

Podoba Ci się nasza forma przekazu informacji z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, bhp, zasiłków?

PRZECZYTAJ TO PROSZĘ, ZAJMIE CI TO TYLKO CHWILĘ 🙂

Jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych BARDZO WARTOŚCIOWYCH PROJEKTÓW – Będą obfitować w dużo praktycznej wiedzy.

  • Będziemy poruszać najczęstsze dylematy/problemy Przedsiębiorców,

  • Będziemy nadal podpowiadać jak zwiększać koszty działalności – czyli jak skutecznie i zgodnie z przepisami stosować optymalizację podatkową – TO BARDZO WAŻNE!!!

  • Będziemy podpowiadać osobom ubiegającym się o stanowisko księgowej/księgowego jak NAJLEPIEJ przygotować się do tego zawodu i być KONKURENCYJNYM NA RYNKU 🙂

  • Będziemy przekazywać AKTUALNOŚCI i WSZYSTKIE ZMIANY W PRZEPISACH!

Zapewniam Cię, że jesteś w doskonałym miejscu, jeżeli jesteś zainteresowany/a choć jednym z wyżej wymienionych przeze mnie tematów. Rozumiem doskonale Twoją sytuację i znam te uczucia, kiedy zaczynasz dopiero się rozwijać i szukasz praktyki by móc znaleźć wymarzoną pracę – doskonale znam uczucia każdego Przedsiębiorcy, który rozpoczął swoją działalność bądź jest w trakcie prowadzenie swojego biznesu i zastanawia się jak może zmniejszyć podatki – doskonale rozumiem każdą osobę, która spędza masę czasu na przeszukiwanie stron internetowych w poszukiwaniu zmian i ich interpretacji. ZNAM TO, doświadczyłam tego, doskonalę się stale i mam już bagaż doświadczenia z którego Ty teraz możesz skorzystać. Będę sukcesywnie przekazywała Ci moje PRYWATNE NOTATKI bardzo cenne.

 

Zapraszam Cię 🙂

Polub mój FanPage na Facebook – udostępnij znajomym by każdy Twój znajomy mógł bez obaw i zdecydowanymi krokami działać w wymienionych przeze mnie obszarach. 

Zapraszam Cię również na mój kanał na YouTubie, który sukcesywnie rozwijam – kliknij Subskrybuj by być na bieżąco 🙂 

Zrób to teraz zanim umkną Ci bardzo cenne informacje!!!

Dziękuję, że jesteś z nami 🙂

Powodzenia,

Ewelina Dulęba.

Polub nas i bądź na bieżąco z naszym doradztwem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here