Szkolenia z VAT-u

Witaj serdecznie

Chciałabym zaprosić Cię na cykl darmowych wideo-szkoleń z zakresu VAT. Będą to 5 minutowe wideo objaśniające w bardzo prosty sposób różne zagadnienia z zakresu podatku VAT, które niezbędne są w pracy w księgowości.

Darmowe wideo szkolenia VAT – co będą zawierać?

W szkolenia wideo skupię się na całej tematyce VAT, czyli będą te podstawowe zagadnienia jak i te bardziej zaawansowane, a także aktualizacje VAT. Jestem pewna, że każdy kto pracuje w księgowości lub przygotowuje się do zawodu księgowej/ego będzie zadowolony z zakresu prowadzonych szkoleń.

Dla kogo te szkolenia?

Szkolenia te polecam zarówno osobom początkującym jak i osobom zaawansowanym ze względu na bardzo szeroki zakres tematyki. Na szkoleniach będę poruszała bardzo często aktualizacje prawne z zakresu podatku Vat stąd polecam osobom nie tylko początkującym.

W 100% za darmo

Wideo-szkolenia z Vat będą w 100% darmowe, jeśli zapiszesz się, podasz mi swój mail to poinformuje Cię o każdym kolejnym wideo, które pojawi się albo na facebook-u albo na moim kanale na youtube. Zapisując się dostaniesz także dostęp do poprzednich wideo z zakresu Vat.

Będę organizowała także szkolenia na żywo, na których przewiduję kilka “konkursów” – będą polegały one na tym, że zadam pytanie dotyczące wcześniej publikowanych wideo-szkoleń z zakresu VAT  i kto pierwszy udzieli odpowiedzi ten dostanie nagrodę w postaci Bezpłatnego dostępu do kursu z VAT (który ruszy …….- dlatego polecam być na żywo. 

Podaj mi swojego maila poniżej aby nie ominęło Cię żadne szkolenie na żywo – o publikowanym wideo i szkoleniu na żywo poinformuję Cię tego samego dnia z samego rana.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Niestety, nie zawsze zauważysz mojego maila…

Wiele maili nie dociera bądź wpadają do zakładki spam/oferty itd., dlatego tak jak wspomniałam, wideo szkolenia będą publikowane na Facebook-u i moim kanale na Youtube – tak więc zachęcam do:

ponieważ gromadzę tutaj wszystkie swoje szkolenia wideo, a także publikuje dodatkowe materiały.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Kompleksowe szkolenie z VAT

Już teraz zapraszam do kompleksowego szkolenia z VAT, które znajduje się na stronie szkolenie VAT – znajdziecie tam kompleksowy KURS krok po kroku 🙂

Zapraszam serdecznie

Ewelina Dulęba